Lokalizacja to podstawa – wysokiej jakości domy Matarnia

Zastanawiasz się nad zakupem domu? Jeśli zależy Ci na jakości, zobacz nasze domy Matarnia.

Domy Matarnia – dlaczego warto? 

Domy Matarnia mieszczą się w świetnej lokalizacji. Zawdzięczają to swojemu położeniu blisko trójmiejskiej obwodnicy, wielu przystanków autobusowych oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Jeśli pracę masz w innej dzielnicy, nie sprawi to najmniejszego kłopotu. Dojazd autem do obwodnicy zajmie zaledwie chwilę, a nią dojedziesz w ekspresowym tempie wszędzie, gdzie chcesz. Mimo tylu opcji transportu, domy położone są na cichym i spokojnym osiedlu Venti Park. Dzięki temu, transport po mieście nie stanowi najmniejszego problemu, a hałas nie dociera do domowników. 

Częste podróże do centrum są jednak zbędne, gdyż w pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze sklepy, lokale usługowe i Park Handlowy Matarnia. To komfort, który oszczędza czas i pieniądze. Szczególnie, jeśli pracujesz np. we Wrzeszczu lub w siedzibach pobliskich firm technologicznych. W takim przypadku, to doskonałe miejsce, by zamieszkać na stałe. 

Domy Matarnia – idealne do pracy zdalnej 

Co w przypadku pracy zdalnej? Przestronne domy pozwolą na znalezienie odpowiedniego miejsca przeznaczonego wyłącznie na pracę. Możesz do tego przystosować jeden z kilku pokoi i zaprojektować swój własny gabinet. Szerokie biurko, wygodny fotel i upragnione miejsce na wszystkie dokumenty. Spokojna dzielnica zapewni ciszę na cały dzień, by móc skupić się na obowiązkach. Po pracowitym dniu, warto skorzystać z licznych terenów zielonych, które znajdują się w okolicy. Długi spacer po pięknych parkach lub odpoczynek na leżaku we własnym ogrodzie. To od Ciebie zależy, jak wykorzystasz te możliwości!

Warto mierzyć wysoko

W TEXO kierujemy się głównie jakością. Budując domy, dbamy o każdy detal i wysoki poziom. Nasze lokalizacje dobierane są tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Domy Matarnia to również wysokiej jakości materiały i solidność wykonania. To szczegóły, których przeciętny deweloper nie widzi. My jednak chcemy przekazać na ręce klientów coś więcej niż tylko budynek. To miejsce, w którym zbudujesz swoją nową przyszłość. 

Dobrze wiemy, że dom to nie tylko cztery ściany. Budując domy Matarnia wkładamy w nie całe serce. Wierzymy, że te emocje zostaną w budynku, dając nowym mieszkańcom wspaniały początek. 

Interesują Cię domy Matarnia?

Nasze domy Matarnia nie są dla każdego. To oferta dla tych, którym zależy na wysokiej jakości. Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą osiedla Venti. To wyjątkowe domy o powierzchni prawie 190 m2 z garażem i dużym ogrodem na gdańskiej Matarni. Projekt został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale. Jesteśmy pewni, że właśnie to wyróżnia nas na tle innych inwestycji. 

Odbiór gotowych domów przewidywany jest na koniec 2022 roku. 

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o Twoim przyszłym domu: 880 800 600 lub napisz na biuro@texo.pl