Listopad na budowie nowych domów koło Gdańska był dla nas bardzo intensywnym miesiącem. Zależało nam, by do grudnia uzyskać stan zerowy w zaplanowanych budynkach. Ciężko pracujemy i działamy – jest intensywnie!

Jak wygląda sytuacja na budowie nowych domów koło Gdańska? 

Dwa budynki mają już stropy nad parterem. W trzecim jest gotowy parter, a w dwóch kolejnych jesteśmy na etapie zamknięcia poziomu -1 oraz kończymy prace przy garażach, w których przyszli mieszkańcy będą bezpiecznie chować swoje samochody. W tym i przyszłym miesiącu będziemy działać nad zamknięciem prac nad stropami. Jak widzicie, naprawdę dużo się u nas dzieje!

Tempo i zmiany widać z daleka. Ekipa budowlana przykłada dużą wagę do jakości wykonywanych prac oraz używanych materiałów budowlanych. Wyraźnie widoczne postępy dają nam dużo radości. Jesienne słońce nam sprzyja, działamy, by jak najwięcej zrobić przed nadejściem zimy i ujemnych temperatur! 

Zostało jeszcze 5 domów – pozostałe są obecnie zarezerwowane. Zapraszamy do odwiedzenia nas na budowie nowych domów koło Gdańska i zobaczenia efektów oraz okolicy na żywo! Wystarczy zadzwonić 880 800 600 lub napisać na adres biuro@texo.pl. Do zobaczenia!