W grudniu budowa Venti Park, nowych domów w Trójmieście zyskała bajeczny wygląd za sprawą śniegu, który zaczął przykrywać wyłaniające się z ziemi budynki i konstrukcje stalowe. Okoliczne drzewa też otulił biały puch, co dodatkowo pozytywnie wpływa na aurę. Czuć świąteczny klimat!

W zimowych miesiącach wiele zależy od pogody i nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Przy ujemnych temperaturach część prac musimy wstrzymywać. Odwiedzając budowę, już teraz oczami wyobraźni widzimy szczęśliwe rodziny bawiące się w zaśnieżonych przydomowych ogródkach oraz dzieci, lepiące tutaj swoje pierwsze bałwany! Trzeba przyznać, że na Venti Park zimą będzie naprawdę magicznie.

Grudzień na Venti Park

Obecnie zajmujemy się pracami przy stropach – to ważny element budowy, chociaż optycznie, patrząc na budowę z boku, niewiele się teraz na niej zmienia.

20 grudnia zaczynamy przerwę świąteczną. Ten czas poświęcimy na odpoczynek w rodzinnym gronie i złapanie oddechu. W styczniu wrócimy do pracy pełni energii i zajmiemy się kolejnymi etapami prac nad nowymi domami w Trójmieście.

Państwu również życzymy wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i przyjemnego spędzenia wolnych dni w rodzinnym gronie!

Zespół TEXO Deweloper