Budowa domów jednorodzinnych w Gdańsku ruszyła zgodnie z harmonogramem, wszystkie prace idą planowo, a zmiany widać gołym okiem! Piwnice w dwóch budynkach są już gotowe, zajmujemy się wylewaniem pierwszych stropów.

Jeszcze we wrześniu zajęliśmy się odpowiednim przygotowaniem gruntu i wykopami pod budynki. To niezbędne, by budowa mogła się rozpocząć. Następnie przeszliśmy do prac fundamentowych i nad przygotowaniem piwnic. W dwóch budynkach udało nam się dotrzeć do etapu stanu zerowego. Kolejny etap, na który czekamy w tych nieruchomościach, to stan surowy. Tymczasem działamy z pracami murarskimi.

Po zamknięciu tego etapu, zajmiemy się, zgodnie z planem, kolejnymi budynkami. Więcej dowiecie się w następnym Dzienniku Budowy!

Lubimy patrzeć, jak nasze pomysły, z kartek, projektów, rysunków przeobrażają się w nieruchomości, którym dalszą historię napiszą rodziny i kolejne pokolenia. Z tego powodu wybieramy materiały najwyższej jakości i budujemy na miarę współczesności.

Kilka domów zostało już zarezerwowanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat osiedla Venti Park obserwuj naszą stronę i postępy budowy domów jednorodzinnych Gdańsk, zadzwoń do nas 880 800 600 lub napisz na adres biuro@texo.pl.