Po wielu godzinach projektowania, planowania, po niezliczonych wymianach myśli, zdań, pomysłów, burzach mózgów, spotkaniach… tak, zaczęło się! Wbiliśmy pierwsze łopaty w ziemię i rozpoczęliśmy budowę naszego nowoczesnego osiedla Gdańsk – Venti Park

Lokalizacja nowej inwestycji to Matarnia, jedna z zachodnich dzielnic Gdańska. Matarnia położona jest na Pojezierzu Kaszubskim, a niedaleko osiedla znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Właśnie w takich sprzyjających okolicznościach przyrody budujemy osiedle z jaskółką w logo. Zależało nam, by przyszli mieszkańcy mogli korzystać z udogodnień życia w dużym mieście, bez tracenia kontaktu z naturą i przyrodą.

Wokół działki postawiliśmy siatki, na których umieściliśmy wizualizacje pokazujące, jak będą wyglądały gotowe budynki. Pomiędzy siatkami pojawi się 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów będzie miał aż 192,59 m2 powierzchni – to idealna nieruchomość dla rodziny, w której każdy domownik znajdzie przestrzeń dla siebie. 

Harmonogram ustalony – koniec budowy planujemy na II kwartał 2023 r. Uwielbiamy ten etap początku budowy – zmiany na osiedlu będą widoczne gołym okiem z każdym tygodniem, a już za miesiąc, w kolejnym Dzienniku Budowy, zobaczycie, jak pierwsze mury wyrastają z ziemi.

Zapraszamy do obserwowania budowy Venti Park- nowoczesnego osiedla Gdańsk.